OYUNCU DETAY

HABERLER

VİDEO

31.07.2013 - Şimdi Beşiktaş Beşiktaş --
01.07.2013 - 30.06.2019 Beşiktaş Beşiktaş --
01.07.2013 - Şimdi Beşiktaş Beşiktaş --
01.07.2010 - 30.06.2013 PSV Eindhoven PSV Eindhoven --
01.01.2006 - 30.06.2010 FC Kopenhag FC Kopenhag --
01.01.2005 - 31.12.2005 Helsingborg IF Helsingborg IF --
01.07.2002 - 31.12.2004 Osters IF Osters IF --
- Kanada Kanada --
- 01.06.2016 Kanada Kanada --

GALERİ

BİZE ULAŞIN