Hem Milas’ın hem de Türkiye’nin gururu oldu - Son dakika Güreş haberleri - Fotomaç
14 Temmuz 2020, Salı

Hem Milas’ın hem de ’nin gururu oldu

Hem Milas’ın hem de Türkiye’nin gururu oldu

’nde yetişen sporculardan olan , ’da yapılan büyükler serbest güreş şampiyonasında dünya 3.’sü oldu.

Milas'taki güreş kültürünün en önemli temsilcisi olan kurum olarak dikkat çeken , şampiyon sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Son olarak 'da düzenlenen büyükler serbest güreş şampiyonası, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi yönetiminin, antrenörlerinin ve personelinin takdire şayan başarısını ortaya koydu.


Geçmiş yıllarda Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi'nde yetişen ve şuan ASKİ Spor'da mücadele veren , Macaristan'da düzenlenen büyükler serbest güreş şampiyonasında dünya 3.'sü oldu. Özellikle Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi, Milas halkı ve tüm , Atlı'nın başarısıyla gurur duydu

  1. 24.10.2018
  2. Güncelleme: 24.10.2018 16:21

Hem Milas’ın hem de Türkiye’nin gururu oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA