: İlhan

’nin yeni teknik direktörü , takımıyla ilk antrenmanına çıktı. Palut, "İlhan " dedi. Göztepe’nin 3 yıllık sözleşme imzaladığı İlhan Palut, yeni takımıyla ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Göztepe Haberleri Giriş Tarihi: 05 Kasım 2019 Salı 13:14 Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019 Salı 15:41

Basın mensuplarına ilk açıklamasını da yapan , " gibi bir camia ile beraber bu işe girmek benim için mutluluk verici. Şimdi ilk iş Göztepe takımın bir felsefesi kazandırmak. Hedefimiz kendi oyununu oynayan, mücadele eden, agresif, coşkulu, kendi taraftar ve camiamızın beklentilerini karşılayan bir Göztepe takımı. Biz bunu çok çalışarak ve bütün mesaimizi harcayarak yapacağız. Şunu söylemeliyim; İlhan . Mutlaka başarılı olacağız. Göztepe camiasının ve taraftarının da en az bizim kadar başarısızlığa tahammülü yok. Nerede olduğumuzun bilincindeyiz, kendimize güveniyoruz. Göztepe takımını kendi potansiyeli içerisinde gelebileceği en üst noktaya getirmek için bütün gücümüzle mücadele edeceğiz" diye konuştu.

"İSTİKTAR SAĞLAMA HEDEFİMİZ VAR"

Göztepe'nin ligdeki konumunu değerlendiren Palut, " galibiyetiyle nefes almış bir takım var. Bizim sağlayacağımız şey, arada bir kazanılan güzel galibiyetler yerine bir istikrar sağlama hedefimiz var. Rakiplere önlem alacağız ama kendi oyununu rakibine kabul ettiren, 'Göztepe'ye nasıl önlem alırız?' diye düşünülen bir takım hedefleyeceğiz. Oyun sistemimiz oturduğu zaman ve sonuçlar da geldiği zaman zaten herkesin mutlu olacağı bir sıralamada olacağız" ifadelerini kullandı.

"KENDİMİ HAZIR HİSSEDİYORUM"

Göztepe'nin 'de çalıştıracağı ilk takım olmasına değinen Palut, sezon başındaki teklifleri doğru yer ve doğru zaman olmadığını düşündüğü için kabul etmediğini söyledi. Palut, "Kendimi hazır hissediyorum. Futbol odaklı düşünüyorum, Süper Lig maçlarını da derinlemesine izliyorum. Kendi takımımı da tanıyorum ve bugüne kadar getirdiğim futbol felsefesini Göztepe'ye kazandırdığım zaman Süper Lig'de ayaklarımızın yere ne kadar sağlam basacağını hep beraber göreceğiz" dedi.

PALUT HEYECANLI VE UMUTLU

Genç teknik direktörlerin tecrübe kazanmak için fırsat beklediğini, Göztepe'nin bu fırsatları vermekten çekinmediğini söyleyen Palut, şöyle konuştu:
"Ben de hak ettiğimi düşündüğüm bu güvene layık olmaya çalışacağım. Hedefim eğer ki böyle teknik direktörleri göreve getirme noktasında düşünene ama karar veremeyen camialar var ise bunun için de onlara bir referans olacağım."

İnşaatı devam eden Spor ve Merkezi'nin heyecan verici bir stadyum olacağını ifade Palut, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Ben de güzel bir süreçten sonra oraya inşallah başarılı bir şekilde gidebilecek Göztepe takımında teknik direktör olarak o stada çıkmanın heyecanını taşıyacağım."

İlhan Palut'un teknik ekibinde pro lisans sahibi Ersan Parlatan'ın dışında Osman Demir, Bekir Arpacı, Erkan Akkoç, Çağatay Turan, Suat Arıcan, Birtan Güner bulunuyor.

BİZE ULAŞIN