Süper Loto çekilişinde 4. devir! MPİ-23 Mayıs Süper Loto sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
07 Temmuz 2020, Salı

Süper Loto çekilişinde 4. devir! MPİ-23 Mayıs

Süper Loto çekilişinde 4. devir! MPİ-23 Mayıs Süper Loto sonuçları

Sevilen şans oyunlarından biri olan Süper Loto, Perşembe akşamları çekiliyor. Süper Loto çekilişinde heyecan daha arttı, bu hafta 4.devir gerçekleşecek. Peki 23 Mayıs Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkacak mı? Büyük ikramiye sahibini bulacak mı? Katlanan büyük ikramiye tutarı için kuponlar doldurulmaya başlandı.

Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) gerçekleştirdiği için heyecan dolu geri sayım başladı. Süper Loto'da 4. kez devir yaşanacağından herkesin gözü büyük ikramiyeye çevrildi. Sonuç bu akşam belli olacak. Süper Loto MPİ resmi internet sitesi üzerinden saat 21:15'te canlı yayın olarak izlenebilecek.

İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  1. 23.05.2019

Süper Loto çekilişinde 4. devir! MPİ-23 Mayıs Süper Loto sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA