Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’e büyük tuzak!
23 Mayıs 2019, Perşembe

149. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’e büyük tuzak!

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’e büyük tuzak!

Dün akşam 148.son bölümüyle ekrana geldi. TRT 1’de yayınlanan ve Çarşamba akşamları izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinde neler yaşandı. Diriliş Ertuğrul finaline son 2 bölüm kala heyecanın dozu arttı ve izleyiciler nasıl bir final bölümü ile karşılaşacaklarını merak etmeye başladı. Son bölümün hemen ardından Diriliş Ertuğrul 149. Yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

149. Bölümü ile 22 Mayıs Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey'e yeni bir tuzak kuruluyor. Arıkbuka'nın yanına atlarla giden Ertuğrul bey tuzak kurduğu bu yolun eceli olacağını söylüyor. Peki Diriliş Ertuğrul'da Arıkbuka sonunda ölecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 149. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, Hülagü Han'ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı tarafından tutsak edilmiş, Turgut ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey'i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.

Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu'nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey'in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş, Ertuğrul Bey'i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı'yı kendine doğru çekmişti.

Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka'nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey'i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı'nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı'yı öldürmüştü.Arıkbuka'nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı'yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka'nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı'yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti.
Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka'nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka'yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat'ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak?

  1. 16.05.2019

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’e büyük tuzak! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN