Leke dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
18 Ocak 2020, Cumartesi

dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Leke dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları ekrana gelen konusu ve oyuncularıyla dikkat çekiyor. Dün akşam yayınlanan son bölümde neler yaşandı? Arda’nın Yasemin’e oynadığı oyun başarılı oldu mu? Cem Yasemin’in yaşadıklarını öğrenebildi mi? Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm soruların yanıtları haberimizde yer alıyor.

dizisinde heyecanlı sahneler yaşandı. Leke son bölümde Arda ile Yasemin yüzleşmesinde neler oldu? Cem Yasemin'de af diledi, peki affedildi mi? Leke dizisinde Yasemin bir kez daha Serpil'in masum olduğuna inandı.

LEKE 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

LEKE 5. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yasemin, Fischer'dan duyduklarıyla şoke olur. Aynı anlarda otele Cem ve Mehmet gelir. Yasemin, Cem'e yaşadıklarını anlatacak mı?

Birkan, Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin; Serpil'e, Fischer'la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar. Birkan'ın, Serpil'le yüzleşmesi nasıl geçecek?

Mehmet'in, Yasemin ve Cem'in üzerine oynadığı oyun istediği şekilde ilerlemeye başlamıştır. Bu sırada Marin Marin'de yeni Ceo'nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Ceo'luk görevini alabilecek mi?

Belkıs'ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem'le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs'la yüzleşecek mi?

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo'ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem'i açılışa davet eder. Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin'in yaşadıklarını öğrenecek mi?

  1. 15.05.2019

Leke dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN