2. sezon 32. bölümde Aliço öldü mü? Çukur yeni fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamlarının heyecanla izlenen dizisi son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Çukur 2. sezon 32. bölümü yayınlanan Çukur dizisinde Yücel’in kaçırdığı Aliço’nun ölüp ölmediği merak konusu oldu. Diğer yandan Yücel, Uluç’u vurarak bir amacına daha ulaştı. Peki Uluç öldü mü? İşte Çukur dizisinde yaşananlar…

Genel Haberleri Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2019 Salı 09:45

sezon finaline çok az bir zaman kala heyecanın dozu da giderek artmaya başladı. Çukur son bölümün hemen ardından merak edilmeye başlandı. Peki Çukur 2.sezon 33.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 32. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığından haberimizde yer alacaktır.ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İdris Koçovalı'nın, "Takip edin beni!" emriyle tüm Koçovalıların harekete geçtiği heyecan dolu tanıtımda Azer Timsah'tan, Yamaç ve Koçovalılar hakkında bilgi topluyor. Azer'in, Yücel'le anlaşması ise büyük savaşın başlayacağının sinyallerini veriyor. Aksiyonun giderek tırmandığı tanıtımda çatışmanın ortasında patlayan silah, "Namlunun ucundaki isim kim?" sorusunu akla getirirken Uluç'un, Koçovalılar tarafından alıkonulduğu görülüyor. Yamaç'ın, "Yerini öğrenmek istemiyorum, kendisini istiyorum!" sözleri dikkat çekerken, gelen siyah zarf gerilimi yükseltiyor.Cumali ve Yamaç'ın tartışarak gerilimi yükselttiği tanıtımda Yücel, Koçovalılara karşı Azer'le iş birliği yapmak istiyor. Azer ve Yamaç'ın bir futbol maçında karşı karşıya geldiği görülürken, Yamaç'ın "Sen bizim düşmanımız değilsin ama düşmanımız olmak istiyorsan birimizden biri kanar. Ama emin ol, o ben olmam!" sözleri dizinin heyecan dolu yeni bölümünden ipuçları veriyor..

BİZE ULAŞIN