Kuzgun 12. bölümden ilk sahne! Kuzgun aradığı ipuçlarını buldu mu? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

12. bölümden ilk sahne! Kuzgun aradığı ipuçlarını buldu mu?

Kuzgun 12. bölümden ilk sahne! Kuzgun aradığı ipuçlarını buldu mu?

Star TV’nin sevilen dizisi son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Hemen sonrasında heyecanla beklenen Kuzgun 12. bölümden ilk sahne de yayınlandı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizide Dila ile Kuzgun’un gitgide birbirine alıştığı romantik anlar dikkat çekiyor. İkilemde kalan Dila kalbinin sesini mi dinleyecek?

11. bölümde Behram ile Kuzgun karşılaştı mı? Sorusunun yanıtı cevabını buldu. Bora'yı öldürmek isteyen Kuzgun, karşısında Dila'yı buldu. Diğer yandan Kuzgun ile Ali'nin planı başarıya ulaştı mı? Son bölümün hemen ardından yayınlan yeni fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

KUZGUN 12. YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dila, Behram'ın Kuzgun'u öldürebileceği düşüncesiyle korku ve endişe içindedir. Kuzgun'u ansızın karşısında görünce ikisi arasında hiç beklenmedik bir yakınlaşma yaşanır. Dila'nın sevgisi, Kuzgun'un dilindeki mührü ilk kez çözer. Öte yandan Kudret'in yönlendirmeleriyle Behram'ın kim olduğunu öğrenmek isteyen Dila'nın, Kuzgun'un duvarlarını aşması gerekmektedir. Bora'ya cezasını vermeye kararlı olan Kuzgun, ona çok açık bir mesaj gönderir. Ali de Bora'nın karşısına çıkar ve onunla yüzleşir. Diğer yandan Behram'ın Derviş çıkmasıyla Kuzgun, hayatının sorusuyla başbaşa kalır. Kuzgun, babasının gerçek ölüm nedenini araştırmaya başlar ve ilk olarak Meryem'in kapısını çalar. Kuzgun, yirmi yıl önce zorla alınıp götürüldüğü baba evinin kapısının önünde hayatının adımlarından birini atacaktır. Kuzgun'un babasının ölümünü araştırdığını öğrenen Dila, Kuzgun'a yardımcı olur. Kuzgun'un babasının ölümüne dair bulduğu ipucu, Kuzgun'u harekete geçirir.

Bu arada Bora da, gazetede karşı karşıya geldiği Kumru'ya, babası Yusuf'un ölümüyle ilgili çarpıcı sözler sarf eder ve aklına şüphe tohumları eker. Dila'nın Kuzgun'la evliliğini hiçbir şekilde onaylamayan Rıfat, içinde olduğu ruh halinin de etkisiyle Şermin'in eline çok büyük bir koz ve güç verir. Kuzgun, babasının ölümüyle alakası olduğunu düşündüğü hapishane müdürünün bir düğüne katılacağını öğrenir. Dila'nın bu düğünde Kuzgun'u yalnız bırakmaya niyeti yoktur. Bu düğünde Dila ile Kuzgun'un yaşayacağı şok çok büyüktür. Kuzgun babasının ölümüne dair çok önemli bir iz bulacaktır. Bu izin ardından ortaya çıkacak şoke edici gerçeklerle Dila ve Kuzgun sarsıcı yüzleşmeler yaşayacaklardır.

  1. 25.04.2019

Kuzgun 12. bölümden ilk sahne! Kuzgun aradığı ipuçlarını buldu mu? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN