Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli, Züleyha ile ilgili gerçeği öğreniyor mu? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

’da Fekeli, Züleyha ile ilgili gerçeği öğreniyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli, Züleyha ile ilgili gerçeği öğreniyor mu?

ATV’nin konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizisi , izlenme rekorları kırıyor. Heyecan dolu bir bölümle bu akşam ekrana gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli’nin kalp krizi geçirmesinin nedeni ne? Yoksa Züleyha’nın başına gelenleri Cengaver’den öğrendi mi? İşte Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm fragmanı…

'nin yeni bölümünde Yılmaz ile Müjgan evlilik yolunda ilerlerken kavga etmeye başlıyor. Peki ikili hayatlarını birleştirecek mi, Züleyha gerçekleri anlatacak mı? Demir Adnan'ın kendi oğlu olup olmadığını araştırmaya başlıyor peki hakikati öğrenecek mi? Tüm soruların yanıtları bu akşam Bir Zamanlar Çukurova'da olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 30. BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

"Beni asla sevmeyeceğini biliyorum Züleyha..."


Küllerinden doğmaya başlayan Fekeli ve Hünkar aşkı tekrar filizlenecek mi? Aile değerlerini her şeyin önünde tutan Adana'nın en güçlü iki ismi aşkları için ne kadar ileri gidebilecek? Hünkar ve Fekeli arasında olup bitenleri sezenler bu birlikteliğe nasıl tepki verecek? Özgürlüğü adım adım elinden alınan Züleyha'nın yeni planları neler? Yelkenleri yavaş yavaş ve temkinli bir şekilde indiren Demir Yaman'ın yeni bir şartı var. Oğlu Adnan'ı, sadece Demir'in izin verdiği zamanlarda görebilen Züleyha, ne zaman oğluna geri kavuşabilecek? Adnan'ın kimden olduğunu sorgulayan Demir Yaman "Senin için gerekirse ölürüm" dediği Züleyha'dan cevap bekliyor. Evlilik arefesindeki Müjgan, kafasındaki soru işaretlerini silebilecek mi? Hala Yılmaz ve Züleyha arasında neler olup bittiğini öğrenmeye çalışan Müjgan rahat bir nefes alabilecek mi?

Saniye'nin radarına takılan Gaffur ve Seher yakınlaşması nereye gidiyor? Saniye'ye yakalanan Gaffur arzularını dizginleyebilecek mi? Konağa yeni bir misafir geliyor. Fransa'dan gelen yeni misafir Çukurova'da dengeleri değiştirecek mi? Şapkasını önüne koyan Cengaver'in Fekeli ve Yılmaz'la görüşmeleri sıklaşıyor. Aralarındaki güven arttıkça ortaya çıkan sırlar kimin pis işlerini ortaya çıkaracak? Gerçekleri öğrenen Fekeli'nin kalbi artık bu kadarını da kaldıramıyor! Kalp krizi geçiren Fekeli Çukurova'yı ayağa kaldıracak!

  1. 25.04.2019

Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli, Züleyha ile ilgili gerçeği öğreniyor mu? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN