Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşecek! MPİ-24 Nisan Şans Topu sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

bu akşam gerçekleşecek! MPİ- sonuçları

Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşecek! MPİ-24 Nisan Şans Topu sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her Çarşamba düzenlenen için heyecanlı bekleyiş başladı. Binlerce kişinin umutlarını bağladığı Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye hangi numaralara çıkacak? Şans Topu çekilişinde geçtiğimiz hafta büyük ikramiye üç ayrı kişinin oldu, gözler merakla bu haftaya çevrildi.

24 Nisan bu akşam düzenlenecek. Şans Topu'nun 932. hafta çekilişinde 6 bilerek büyük ikramiyeyi kazananlar olacak mı? Merakla ve heyecanla beklenen MPİ resmi internet sitesi üzerinden saat: 21:15'te canlı yayın olarak gerçekleşecek.

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

  1. 24.04.2019

Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşecek! MPİ-24 Nisan Şans Topu sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN