Çukur 62. yeni bölümde Yüzüklü’nün kim olduğu ortaya çıkacak mı? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

62. yeni bölümde Yüzüklü’nün kim olduğu ortaya çıkacak mı?

Çukur 62. yeni bölümde Yüzüklü’nün kim olduğu ortaya çıkacak mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan dizisinde heyecan dolu olayların ardı arkası kesilmiyor. Çukur yeni bölümde Yamaç, kaçırılan ve işkence yapılan Cumali’yi kurtarabilecek mi? Çukur dizisinde Salih Cumali’yi kurtarmak istediğinde tehlikeye düşüyor ve hepsi bir anda kendini kamyonun önüne bağlanmış buluyor.

dizisinin 62. yeni bölümünde Aliço siyah yüzüğü bularak Yamaç'a veriyor. İzleyiciler Çukur yeni bölümde Yüzüklü'nün ortaya çıkıp çıkmayacağını merak ediyor. Diğer yandan Çukur'da siyah zarfın içinden ne çıkacağı da merak konusu oldu, nefesler bunun için tutuldu.

ÇUKUR 62. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAK GELİŞMELER

Yamaç'a ulaşmak isteyen Timsah'ın, Cumali'yi rehin aldığı heyecan dolu tanıtımda abisinin yardımına gelen Vartolu Salih, Cumali'ye borcunu ödemek istiyor. Yamaç'la birlikte gitmek isteyen Damla, "Ben Sena değilim!" sözleriyle Yamaç'ın sabrını taşırıyor. Cumali, Salih ve Medet'in bir kamyonun önüne bağlandığı korku dolu dakikalar gerilimi yükseltirken, üçlünün nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.

Aliço'nun, "Eğitim yok ama iyi. Çalışmış ama hata yaptı!" diyerek bulduğu yüzüğü Yamaç'a verdiği tanıtımda Yamaç'ın aklındaki soru işaretleri çoğalıyor. Koçovalıların sevdiklerine sarıldığı görülürken, ateş altında kalan Damla'nın yaşadığı tehlike heyecanı yükseltiyor. Yücel'in Karakuzulara ihtiyacının olduğunu söylemesi dikkat çekerken, büyük bir korku ve telaşla kahveye gelen Karaca'nın uzattığı siyah zarf merak uyandırıyor.

  1. 22.04.2019

Çukur 62. yeni bölümde Yüzüklü’nün kim olduğu ortaya çıkacak mı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN