Süper Loto bu akşam çekilecek! MPİ-18 Nisan Süper Loto çekilişi - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
26 Mayıs 2020, Salı

bu akşam çekilecek! MPİ-18 Nisan

Süper Loto bu akşam çekilecek! MPİ-18 Nisan Süper Loto çekilişi

Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) her Perşembe düzenlediği çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Süper Loto 600. hafta çekilişinde 5. devir gerçekleşecek. Peki bu akşam 6 bilerek büyük ikramiyeyi kazanma şansını elde eden olacak mı? Vatandaşların umut bağladığı Süper Loto bu hafta kimleri sevindirecek?

çekilişinde bu akşam 5. devir gerçekleşecek. Büyük ikramiye için nefesler tutuldu, bu akşam hangi numaralar kazandıracak? 5 haftadır katlanan Süper Loto büyük ikramiye miktarı ne kadar oldu? İşte Süper Loto'da geçtiğimiz haftanın sonuçları…

İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Piyango resmi internet sitesi üzerinden 18 Nisan Süper Loto sonuçlarını saat: 21:15'te canlı olarak takip edebilirsiniz.SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  1. 18.04.2019

Süper Loto bu akşam çekilecek! MPİ-18 Nisan Süper Loto çekilişi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA