Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölüm izle! EDHO 133. bölüm tek parça full izle!
20 Nisan 2019, Cumartesi

Eşkıya 133. bölüm izle! 133. bölüm tek parça !

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölüm izle! EDHO 133. bölüm tek parça full izle!

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Mesut'un adamları Hızır ve Haşmet'in evini basıp ikiliyi sorguya aldı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Olmaz 133. bölümü Fotomac.com.tr'den izleyebilir ve 'nun tüm bölümlerini takip edebilirsiniz...

Eşkıya yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Pazar akşamı yayınlanan fragmanda Mesut'un adamlarının Haşmet Façalı ve Hızır Çakırbeyli'nin evini basması herkesi şaşırtmıştı. Şimdi izleyiciler merakla yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Olmaz 133. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur.

MESUT DÜŞMANLIĞI DEVAM ETTİRİYOR

ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

ÇAKIRBEYLİ VE FAÇALI AİLESİ DERİNDEN SARSILIYOR

Mesut ile işlerin eskisinden de kötü bir hal alması, hem Çakırbeyli hem de Façalı ailesini derinden sarsacaktır. Bu iki ailenin bir güç gösterisine ihtiyacı olduğunu düşünen Mesut, verdiği talimatla Hızır ve Haşmet'i ailelerin gözleri önünde evlerinden aldırır.

İLYAS VE BEHZAT TUZAĞA DOĞRU ÇEKİLİYOR

Ağabeylerinin zor kullanarak alınmasına şahit olan İlyas ve Behzat'ın dışarıda bırakılmasının ise önemli bir sebebi vardır. O sebep, ortak menfaatler için birlikte hareket eden ikilinin, başlarında ağabeyleri yokken kendilerini öldürtecek bir hataya bulaşacak olmasıdır. Nitekim çok geçmeden bu planın ne kadar yerinde bir plan olduğu kanıtlanır.

ÜNAL KAPLAN ÖLECEK Mİ?

Ünal Kaplan'ı ölümle tehdit ederek Mesut'u tuzağa çekmesini bekleyen İlyas ve Behzat'ın unuttuğu şey, içlerinde bir muhbir olduğu gerçeği olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜM İZLE!

  1. 17.04.2019
  2. Güncelleme: 18.04.2019 09:13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölüm izle! EDHO 133. bölüm tek parça full izle! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN