Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü? Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı yayınlandı! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
26 Mayıs 2020, Salı

Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü? Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü? Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı yayınlandı!

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam heyecan dolu sahnelerle izleyici karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul 144. bölümde yaralanan Bamsı’nın ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Ertuğrul Bey Zangoç'un Dragos olduğunu öğrendi, peki bu gelişmeden sonra onu öldürecek mi?

Diriliş Ertuğrul son bölümün hemen ardından Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni fragmanda Bamsı Alp'ın akıbeti çok merak ediliyor. Ertuğrul Bey, sırayla tüm düşmanlarından intikamını alıyor. İşte yeni fragmanda yaşananlar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 145. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, Uranos'u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç'un Oğuz Alp'i öldürüp, Melikşah'ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç'un Dragos olduğunu biliyordur.

Zangoç, Ertuğrul Bey'in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz'u ve Melikşah'ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt'ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos'tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos'un yeni oyunu ne olacak?Beybolat, Dragos'un yardımıyla kaçırdığı Bamsı'nın oğlu Aybars karşılığında Bamsı'dan Alıncak'ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey'in tutsak olarak aldığı Alıncak'ı Dragos'a teslim eder ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak'ı alan Dragos Bamsı'yı öldüreceğini söyler.

  1. 18.04.2019
  2. Güncelleme: 18.04.2019 09:52

Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü? Diriliş Ertuğrul 145. bölüm fragmanı yayınlandı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA