Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümde Züleyha’nın mektubunu kim okuyacak? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
26 Mayıs 2020, Salı

29. bölümde Züleyha’nın mektubunu kim okuyacak?

Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümde Züleyha’nın mektubunu kim okuyacak?

ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi ’nın 29. bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Perşembe akşamlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da neler yaşanacak? Demir Züleyha’yı akıl hastanesinden kurtarsa da Züleyha, Adnan’ın onun oğlu olmadığını haykırıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde yaşanacaklar…

izleyicileri bu akşam da ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölümde Yılmaz'ın Züleyha'nın mektubunu okuyup okumayacağı merak ediliyor. Hünkar Züleyha'ya zor günler yaşatsa da Fekeli ile yaşayamadığı aşkı şimdi yaşamaya başlıyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova'da yankı uyandıracak olan bu aşk nelere yol açacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 29. BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

''Seni yanımdan ayırmayacağım!''

Çukurova'da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha'yı arayan Demir Yaman, "Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem" diyen annesi Hünkar'ı karşısına mı alacak? Gözü, aşkı Züleyha'dan başka bir şey görmeyen Demir, "Adnan senin oğlun değil" yakarışları karşısında ne yapacak? "Zaferinizin tadını çıkarın" diyen Züleyha, Hünkar'ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor? Müjgan'ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz'ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı?

Züleyha'nın, Yılmaz'a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak? Tüm bunlar olurken Gaffur Seher'le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek? Fekeli'ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar'ın asıl çabası Çukurova'da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

  1. 18.04.2019

Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümde Züleyha’nın mektubunu kim okuyacak? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA