Kuzgun 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzgun Bora’yı öldürecek mi?
20 Nisan 2019, Cumartesi

10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzgun Bora’yı öldürecek mi?

Kuzgun 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzgun Bora’yı öldürecek mi?

Çarşamba akşamlarının heyecanla izlenen dizisi ’da neler yaşanacak? Kuzgun dizisinin son bölümünde Dila’nın vurulması büyük heyecan yaratmıştı. Neye uğradığını şaşıran Kuzgun par topar Dila’yı hastaneye kaldırır. Bu gelişme ikili arasındaki aşkın daha da kıvılcımlanmasına neden olur. Diğer yandan Kuzgun’un düşmana nefreti bir o kadar artmıştır.

10. yeni bölümde Bahram'a ulaşan Kuzgun planını gerçekleştirebilecek mi? Bora'yı öldürmeyi kafasına koyan Kuzgun'un karşısına çıkan Dila onu bu kararından vazgeçirebilecek mi? Patlayan silahlar kimin vurulmasına sebep olacak? İşte Kuzgun dizisinde yaşanacaklar…

KUZGUN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KUZGUN DİZİSİNDE BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

Kuzgun kanlar içindeki Dila'yı hızla hastaneye getirir. Dila ameliyata alınır. Dila'nın kendisine sıkılan kurşunun önüne atlayarak yaralanması, Kuzgun'un Dila'yla olan ilişkisine bakışını değiştirir. Dila'nın yaralanmasından kendisini sorumlu tutan Kuzgun, hissettiği derin acıyla birlikte ilk kez inkar ettiği duygularıyla da yüzleşir. Kuzgun'u hastanedeki zor anlarında Kumru teselli etmeye çalışır. Dila ameliyattan çıkar, hayati tehlikeyi atlatır. Kuzgun hastanede ve taburcu olduktan sonra evde bir an olsun Dila'yı yalnız bırakmaz, üzerine titrer. Bu anlarda Dila'ya olan aşkı, Kuzgun'a kalbinin yerini hatırlatacaktır. Öte yandan, Bora'nın düzenlediği saldırıda bacağından hafif yaralanan Seda ile Kartal'ın yolu kesişir. Bu iki insanın yalnızlıkları kalplerine hiç tahmin etmeyecekleri bir tohum bırakacaktır.

Diğer tarafta, Meryem de Kartal'ın paradan kaynaklandığını zannettiği yarasına merhem olmaya çalışırken oğlunun bir sırrını öğrenir. Dila taburcu olduktan sonra Kuzgun saldırıyı kimin planladığını araştırmaya başlar. Kuzgun'un saldırının arkasındaki ismin Bora Dağıstanlı olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. Kuzgun yaşananların hesabını kesmek için harekete geçecekken Behram Adıvar duvarına çarpar. Ancak bu engel bile Kuzgun'u durdurmaya yetmeyecektir. Kuzgun, Behram'ın korumasına rağmen Bora'yı hayatlarından silip atmaya kararlıdır. Kuzgun, Derviş üzerinden Behram'a da meydan okur. Kuzgun, Bora'yı yok etmek için savaş ilan eder. Ali'nin bu savaştaki tarafı, bütün dengeleri değiştirecektir. Dila, Kuzgun'un Bora'yı öldürme planı yaptığını öğrendiğinde artık ok yaydan çıkmıştır. Kuzgun, Behram'a rağmen planını uygulamaya koyduğunda, Dila hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacaktır.

  1. 17.04.2019

Kuzgun 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzgun Bora’yı öldürecek mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN