Çukur son bölümde neler yaşandı? Yamaç akvaryumdan çıkabildi mi?
20 Nisan 2019, Cumartesi

son bölümde neler yaşandı? Yamaç akvaryumdan çıkabildi mi?

Çukur son bölümde neler yaşandı? Yamaç akvaryumdan çıkabildi mi?

Pazartesi akşamlarının ilgiyle izlenen dizisinde nefes kesen sahneler yaşandı. Çukur’da Sena’nın ölümünden sonra yıkılan ama adeta küllerinden doğan Yamaç, akvaryumun içerisinde kalmıştı. Sena’nın öldüğü şekilde Yamaç da mı ölecek? Diğer yandan Çukur’da sahte Baykal gelişmesi yaşanırken, beklenmedik bir olay da yaşanıyor.

2. Sezon 61. bölümde heyecan dolu gelişmeler yaşandı. Çukur dizisinde gözler Baykal, Timsah ve Yüzüklü'ye çevrildi. Peki Çukur son bölümde Yamaç, Yüzüklü ile karşılaştı mı? Sena'yı kimin öldürdüğü ortaya çıktı mı? Çukur dizisinin merak edilen yeni fragmanı ise henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sena'nın ölmeden önce kendisi için sürpriz bir doğum günü hazırladığını Deren'den öğrenen ve büyük bir yıkım yaşayan Yamaç gözyaşlarına hakim olamazken, Salih'in girdiği çatışma sahneleri heyecanı yükseltiyor. "İnsan sevdiği kişi için korkmazsa başka neden korkar ki?" sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda, Sena'yı kaybettiği Gül Pavyon'a geri dönen Yamaç'ın aynı acıyı hissettiği görülüyor. Su dolu akvaryuma giren Yamaç'ın çaresiz hali izleyenleri derinden etkilerken, akvaryumun kapaklarının kapanmaya başlamasıyla yaşanan korku dolu anlar gerilimi yükseltiyor ve akıllara "Yamaç'a ne olacak?" sorusunu getiriyor.Çukur'un yeni bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Uluç'un, "Timsah ne seni dinler ne beni!" sözleriyle anlattığı Timsah'ın Çukur'a geldiği ve daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterdiği tanıtımda Cumali'yle karşı karşıya geldiği görülüyor. Timsah, "Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara!" sözleriyle yeni bir fırtınanın habercisi olurken, Yamaç'ın sinirli halleri dikkat çekiyor. "Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!" sözlerinin yankılandığı tanıtımda öfkeden gözü dönen Yamaç'ın, Yüzüklü'nün izini bulmaya çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor.

  1. 16.04.2019

Çukur son bölümde neler yaşandı? Yamaç akvaryumdan çıkabildi mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN