Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde büyük operasyon! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
18 Şubat 2020, Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde büyük operasyon!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde büyük operasyon!

ATV’nin severek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamları yayınlanıyor ve heyecanla izleniyor. Konusu ve oyuncularıyla da çok sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yarın akşam neler yaşanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde yapılacak büyük operasyondan sonra kazanan hangi taraf olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () yeni bölümü için nefesler tutuldu. Heyecanlı bekleyişin başladığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133 bölümde gerilim dolu sahneler yaşanacak. Hızır zorla evinden alınırken, İlyas Ünal'ın kafasına silahı dayıyor. Dediklerini yapmazsa öleceğini söyleyen İlyas tetiği çekecek mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yaşanacaklar…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜM FRAGMANI"Ya dediğimizi yaparsın ya da ölürsün!"

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki'nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır.İçlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar. Ünal Kaplan, Zeki'ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir. Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder. Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz'u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.

  1. 15.04.2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. bölümde büyük operasyon! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN