Arka Sokaklar 513. bölümde Mesut, Selin’i kurtarabilecek mi? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
18 Şubat 2020, Salı

513. bölümde Mesut, Selin’i kurtarabilecek mi?

Arka Sokaklar 513. bölümde Mesut, Selin’i kurtarabilecek mi?

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi , Cuma akşamları ekrana geliyor. Bu akşam Arka Sokaklar 513. bölüm yayınlanacak, fragmanı ise şimdiden heyecan yarattı. Asaf’ın eline düşen Selin’e ne olacağı merak konusu oldu. Arka Sokaklar yeni bölümde Mesut Selin’i kurtarmaya gitti, peki başarılı olabilecek mi?

'da Selin'in yanı sıra merak edilen biri daha vardır, o da Ali'dir. Yaşaması için karaciğer nakline ihtiyacı olan ve yoğun bakımda bulunan Ali kurtulacak mı? Perişan halde olan Rıza baba ne yapacak? İşte Arka Sokaklar yeni bölümde yaşanacak olan gelişmeler…

ARKA SOKAKLAR 513. BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ali, ekip tarafından bulunduğu yerden hemen hastaneye kaldırılır. Müge adliyeye nakledilirken bulunduğu aracın önü Asaf ve adamları tarafından kesilir. Araçta bulunan Selin, Bahar, resmi polisler Asaf ve adamlarıyla çatışırlar. Müge ölür. Selin, Asaf tarafından rehin alınır. Mesut, Asaf'ın aracının peşine düşer.

Şamil terör eylemi yapmak için mekan arayışına başlar. Engin peşine düşer. Şamil takip edildiğini anlayınca otobüse biner ancak Engin'de otobüsün peşinden gider ve Şamil'i durdurmak için içeri girer. Otobüste her an patlama gerçekleşebilir.Rıza baba, Pınar, Ayla ve tüm ekip hastanede Ali'nin başındadır. Ali'nin hayatta kalabilmesi için acilen karaciğer nakli gerçekleşmesi gerekir. Birçok doku örneği alınır. Ancak hiçbiri uyumlu çıkmaz. Pınar'ın artık dayanacak ne sabrı ne de gücü kalmıştır. Rıza Babanın son bir planı vardır. Karaciğeri uyum sağlayacak son bir kişi. Kimseye bir şey demeden hastaneden çıkıp gider. Ali yoğun bakımdan acil ameliyata alınır. Karaciğer bulunmadıkça yaşaması imkansızdır. Reşat Hoca tüm çabayı gösterir; ancak, Ali'nin kalbi artık bu duruma dayanamaz…

  1. 12.04.2019

Arka Sokaklar 513. bölümde Mesut, Selin’i kurtarabilecek mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN