Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde Hızır kurtulabildi mi? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
23 Temmuz 2019, Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde Hızır kurtulabildi mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde Hızır kurtulabildi mi?

Dün akşam ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () izleyicileri ekrana kilitledi. Heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır aç kuşlara yem olmaktan kurtuldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm son sahnesinde İlyas, Ömür ile ilgili düşüncelerini abisine anlatıyor. Ömür'e abilerinin peşinden gitmesini söylüyor. Peki bundan sonra İlyas ile Ömür arasında neler yaşanacak? Diğer yandan Hızır Ünal'ın ihanetini kabul etmiyor, peki planı ne olacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 130. BÖLÜM FRAGMANI

Dün akşam heyecanla izlenen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünden hemen sonra 130. yeni bölüm fragmanı da merak edilmeye başlandı. 'nun yeni fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çakırbeylileri sırayla tuzağa düşürmeye çalışan Zeki'nin kendine kurban olarak seçtiği son kişi Hızır olmuştur. Düşmanlarını avlayarak aç kuşlara yem eden Zeki'nin adresine ulaşmak için tüm aile seferber olur.
Ömür'ü kaçırarak Façalıların da damarına basan bu düşmanı yok etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Diğer yandan Hızır'ın bombalı eyleminden sağ kurtulmayı başaran Mesut da herkes için bir tehdit oluşturmaya devam eder. Bu tehlikeli ve büyük güçten kurtulmak adına İlyas ve dostları Akif'i tuzağa düşürmek için harekete geçerler. Aynı amaç uğruna Ünal Kaplan da kendi yöntemleriyle devreye girecektir.
Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal Kaplan'ın yapacağı anlaşma ise Çakırbeylileri memnun etmeyecektir.

  1. 21.03.2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde Hızır kurtulabildi mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN