Bugün 20 Mart Dünya Mutluluk Günü! İşte en güzel mesajlar… - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
26 Mayıs 2020, Salı

Bugün ! İşte en güzel mesajlar…

Bugün 20 Mart Dünya Mutluluk Günü! İşte en güzel mesajlar…

Mutlu olmanın önemine dikkat çeken bu özel günde vatandaşlar en güzel mutluluk günü mesajlarını araştırıyor. Tüm dünyada 20 Mart tarihinde olarak kutlanıyor. Siz de bu günü başlangıç sayarak mutlu olmak için çabalayabilirsiniz.

Mutlu olmak sizin elinizde. Hayatınızdaki sevdiklerinizi, elinizdeki imkanları düşüp şükretmek ve mutlu olmak çok önemli. Sadece paraya değil maneviyata da önem vermek, daha kötü durumda olunmadığını düşünmek bile mutlu olmak için yeterli.

EN GÜZEL MUTLULUK GÜNÜ SÖZLERİ

-Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer… Nehir asla durmaz…

-Mutluluk ikiz olarak doğar. Onu tatmanın tek bir çaresi vardır o da paylaşmak.

-Mutlu olmak için Bekleme hayat Kısa Mutlu Olmak için Hayata Pozitif Bak yeterli.

-Ve gün gelecek hayat şu yorgun yüzüne gülümseyerek bakacak ve şöyle diyecek; hazır ol mutlu olma sırası sende.-Mutlu olmak, her şeye sahip olmak değil, sahip olduğun kadarını her şey yapabilmektir.

-Mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir.

MUTLULUK GÜNÜ NEDİR?

2013'ten bu yana, BM, dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatlarındaki mutluluğun önemini anlamanın bir yolu olarak Uluslar arası Mutluluk Günü'nü kutluyor. BM, yoksulluğu sona erdirmeye, eşitsizliği azaltmaya ve gezegenimizi korumayı amaçlayan sürdürülebilir kalkınma hedefi başlattı.

  1. 21.03.2019

Bugün 20 Mart Dünya Mutluluk Günü! İşte en güzel mesajlar… haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA