Trabzonspor'da yerel basın öfkeli! ''Bizim yolumuz kesilip...' - Son dakika Trabzonspor haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
11 Temmuz 2020, Cumartesi

Trabzonspor'da yerel basın öfkeli! ''Bizim yolumuz kesilip..."

Trabzonspor ile Başakşehir'in foto-finişe doğru gittiği yarışta, İstanbul ekibi lehine A.Gücü maçında yapılan hatalar bardağı taşırdı. Adil mücadele isteyen yerel basın, Medipol Başakşehir aleyhine hata yapan hakemlerin sert bir şekilde cezalandırıldığını vurguladı.

Başakşehir'in Ankaragücü deplasmanında 1-0 yenik duruma düştükten sonra 2-1 kazandığı maçın yankıları sürüyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Maçın hakemi Hüseyin Göçek bu mücadeleki kararlarıyla Başkent ekibini yakarken, İstanbul temsilcisi lehine skora etki eden ciddi hatalar yapmıştı.

Trabzon'da yerel yapan gazeteler de ortak manşetle çıkarak Başakşehir'in son yıllarda Türk futboluna olan etkisini anlattılar. Detaylı haberlerinde İstanbul ekibinin ciddi biçimdi kollandığını vurguladılar.

BAŞAKŞEHİR'İN ETKİSİNDELER!
Yerel basının detaylı şekilde verdiği haberde, hakemlerin Abdurrahman Arıcı, Metin Tokat ve Cüneyt Çakır'a bağlı gruplara bölündüğü kaydedildi.İzmir, Arıcı ve Tokat Grupları şeklinde tanımlanan gruplara ayrılan tüm bu hakemlerin ligde şampiyonluk ve küme düşme hattına istedikleri gibi yön verdiği kaydedildi.

Yerel basın, Başakşehir'in hakem camiası ve bu gruplar üzerinde etkin güç olduğu da belirtildi. Başakşehir aleyhine hata yapan hakemin ceza ile hizaya çekildiği vurgulandı.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA