Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-27 Haziran Süper Loto sonuçları - Son dakika Haberler haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
07 Ağustos 2020, Cuma

Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-27 Haziran Süper Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresi'nin Perşembe akşamları düzenlediği Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Süper Loto 610'uncu hafta çekilişinde 1.devir yapılacak. Büyük ikramiyenin katlandığı Süper Loto çekilişinde hangi numaralar kazandıracak?

Milli Piyango İdaresi'nin Perşembe akşamları düzenlediği Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Süper Loto 610'uncu hafta çekilişinde 1.devir yapılacak. Büyük ikramiyenin katlandığı Süper Loto çekilişinde hangi numaralar kazandıracak? Şans oyunlarını yakından takip edenler sonuçları da haberimizde bulabilecek.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Süper Loto 27 Haziran çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan olacak mı yoksa yine devir mi yaşanacak? Süper Loto çekilişi MPİ resmi sitesinde saat 21:15'te canlı yayın olarak düzenlenecek. Süper Loto sonuçlarına ayrıca haberimizdeki linkten de ulaşabilirsiniz.

SÜPER LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA