İşte Galatasaray'ın Fenerbahçe derbisi 11'i! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
16 Temmuz 2019, Salı

İşte Galatasaray'ın Fenerbahçe derbisi 11'i!

Galatasaray'da artık seçim-kongre tartışmaları bir kenara atıldı ve herkes bu akşam oynanacak Fenerbahçe derbisine kilitlendi. Zorlu karşılaşma öncesi takımın konsantrasyonunu yükseltmek için kolları sıvayan tecrübeli teknik adam Fatih Terim sahaya süreceği 11'i belirledi...

Zorlu karşılaşma hem şampiyonluk hem de Kadıköy'deki galibiyet hasretinin sona erdirilmesi açısından büyük önem taşıyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ayrıca maçın kaybedilmesi halinde Şampiyonlar Ligi'nin de tehlikeye girme ihtimali bulunuyor. Zira Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki fark 2 olarak kalacak.

Teknik direktör Fatih Terim bu nedenle Fenerbahçe derbisine büyük önem verirken savaşçılarını da belirledi.

OYUNCULARINA GÜVENİ TAM

Dünkü idmanda bir konuşma yapan Fatih Terim, "Kadıköy'deki 19 yıllık galibiyet özlemini bitireceğinize ve yeni tarih yazacağınıza gönülden inanıyorum" diyerek oyuncularına duyduğu güvenini dile getirdi.

TAM KADRO GİDECEKLER

Galatasaray yönetimi, Fenerbahçe derbisini izlemeye firesiz gidecek. 15 kişilik yönetim kurulu Kadıköy'deki maçı izlemek için tribündeki yerini alacak. Bu arada Galatasaray'ın Kadıköy'de 1999 yılında kazandığı son galibiyette başkanlık koltuğunda oturan efsane başkan Faruk Süren'in de bu maça davet edildiği öğrenildi.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN