Galatasaray eski başkanı Faruk Süren flaş açıklamalarda bulundu - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
19 Eylül 2019, Perşembe

Galatasaray eski başkanı Faruk Süren flaş açıklamalarda bulundu

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, katıldığı bir programda Fatih Terim'e verilen ceza ve birçok konuda açıklamalarda bulundu. Verilenin bir ceza değil engelleme olduğunu söyleyen Süren, "Falcao klas bir oyuncu ama abartmamak lazım" dedi. İşte eski başkanın açıklamalarından satırbaşları...

Galatasaray'ın Eski Başkanı Faruk Süren, sarı-kırmızılıların gündemine dair çarpıcı açıklamalara imza attı. Fatih Terim'in cezası, Mustafa Cengiz yönetimi, Şampiyonlar Ligi ve Falcao ile ilgili konuşan Süren, "Galatasaray'ı engellediler" yorumunu yaptı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Radyospor canlı yayınında soruları yanıtlayan Faruk Süren'in açıklamaları şöyle;

FARUK SÜREN: "FATİH TERİM'E VERİLEN CEZA DEĞİL, ENGELLEME"

Fatih Terim'e verilen ceza değil bir engelleme. Ceza şeklini kullandılar. Sözüm ona disipline aykırı bir durum varmış gibi yaptılar ve Galatasaray'ı engellediler.

Bir engelleme hareketi var. Terim ne dedi? "Galatasaray'a karşı amatörce yapılan hareket, profesyonelce oldu" dedi. Kime dedi? Kime dediği meçhul. Yarası olan gocunur.

Kim bu hareketleri yapıyorsa ona diyor. Bunun üzerine 4 maç gibi bir ceza geliyor. Bir kere bir suç işledi diyelim. Emsali olması lazım. Cezaların da eş şekilde verilmesi lazım.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN