Chelsea'li futbolcuların skandal gecesi! Fena yakalandılar... - Fotomaç
22 Mayıs 2019, Çarşamba

Chelsea'li futbolcuların skandal gecesi! Fena yakalandılar...

Bu sezonki kötü performansları sebebiyle yerden yere vurulan Chelsea'li futbolcular, 3-0'lık galibiyetin ardından eğlencenin dozunu abarttı.

MAGAZİNCİLER SİNYALİ ALDI
Hürriyet'in haberine göre Batı Londra'daki bir mekanda eğlenen Chelseali yıldızlar, toplu halde kulübe gelince magazinciler de harekete geçti. Sendeleyen Ross Barkley'in durumu ise daha kötüydü.

GALERİ DEVAM EDİYOR

FENA TÖKEZLEDİ
Yıldız oyuncu taksiye binerken görüntülenmemek için ekstra bir çaba haline girince tökezledi.
Milli takımda ve Chelsea'de son dönemde iyi bir peformans sergileyen Barkley'in düştüğü bu durum İngiltere'de gündem konusu oldu.

Chelsea'nin orta sahası Danny Drinkwater, kulüpte tanıştığı 2 kadınla taksiye bindi. Kadınlar tanınır kişiler değildi. Drinkwater ve kadınlar patlayan deklanşörleri görünce yüzlerini gizlemeye çalışsalar da pek başarılı olamadılar.

EN SAKİNİ GIROUD
Cahill gece 1:30'da, Giroud ise 2:30'da mekandan ayrılarak evlerinin yolunu tuttu. Fakat iki yıldızın kulüpten çıkışı Ada'da epey ses getirdi.

Gecede Ross Barkley, Oliver Giroud, Danny Drinkwater, Ruben Loftur-Cheek, Garry Cahill gibi isimler göze çarptı. Gecenin başka bir dikkat çekeni de ünlü makyaj uzlanı Kaz Crossley idi. İşte İngiliz basınında olay olan görüntüler...

"ARDA TURAN GALATASARAY'A NEDEN TRANSFER EDİLMEDİ?" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN