Harun Tekin'den Berke Özer itirafı! - Fotomaç
16 Şubat 2019, Cumartesi

Harun Tekin'den Berke Özer itirafı!

Kanarya'nın tecrübeli eldiveni Fenerbahçe'nin durumunu değerlendirdi. Harun birbirinden çarpıcı itiraflarda bulundu.

Sarı-Lacivertlilere sezon başladıktan kısa süre transfer olan Harun Tekin takımın son durumunu özetledi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

"Kabul edilebilir bir durumda değiliz. Biz de oyuncular olarak çok üzgün ve rahatsızız" diyerek sözlerine başlayan başarılı eldiven sorunları bir an önce aşacaklarını kaydetti.

29 yaşındaki eldiven "Avrupa'da gruptan çıktık ama ligde istediğimiz durumda değiliz. Biz oyuncu grubu olarak takımı bu hale getirdik. Buradan da biz çıkaracağız" ifadelerini kullandı.

TARAFTARA MAHCUBUZ
Harun Tekin şöyle konuştu: "Fenerbahçe'ye yakışmayacak bir durumdayız. Güçlü bir camiayız, şampiyonluğa oynamalıyız. İnanıyorum ki takım olarak bir şeyler yaparsak başarı da gelecek. Şahsım olarak taraftara karşı çok mahcubum. Onları çok üzüyoruz. Onlar bizi her zaman çok iyi destekliyorlar. Son maçta da stadı doldurdular ve inanılmaz bir destek verdiler. Taraftarlarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız. Öncelikle ligde ilk yarının kalan 3 maçını kazanmak istiyoruz."

MİLLİ TAKIM'I HAK EDİYORUM
"Uzun yıllardan beri Milli Takım'a gidiyordum. Son yıllarda davet edilmiyorum. Tabii ki üzülüyorum. Milil Takım'a her zaman gitmek ve orada oynamak istiyorum. Bunun kararını ben veremem ama Milli Takım'ı hak ettiğimi düşünüyorum. Kararlarına saygılıyım. Çağırırlarsa da elimden geleni yaparım"

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN