Fenerbahçe'nin gözdesine Beşiktaş'tan transfer atağı! Dev golcü... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
02 Haziran 2020, Salı

Fenerbahçe'nin gözdesine Beşiktaş'tan transfer atağı! Dev golcü...

Corona virüsü (koronavirüs) nedeniyle Süper Lig'e verilen arada Fenerbahçe ve Beşiktaş, transfer için çalışmalarını sürdürüyor. Tüm dünyada yaşanan pandemi nedeniyle kulüpler, mali anlamda büyük zorluk çekerken, önceliklerini bonservissiz veya düşük maliyetli oyunculara veriyorlar. Bu bağlamda İstanbul'un iki devi, Türkiye'den ve dünyadan birçok yıldızla temasa geçerken, bu kez aynı isim için transfer savaşına girdiler. İşte o isim ve detaylar... (fotomac.com.tr | DIŞ HABERLER)

Süper Lig'in iki dev kulübü Fenerbahçe ve Beşiktaş amansız bir transfer yarışına girdi...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Corona virüsü (koronavirüs) pandemisi nedeniyle yaşanan mali zorlukları göz önünde bulunduran her iki kulüp de, önceliğini bonservissiz veya düşük miktarda kadrosuna katabileceği oyunculara veriyor.

Bu bağlamda Türkiye'den ve dünyadan birçok isimle temasa geçen İstanbul'un iki devinin, amansız bir transfer savaşına başladığı kaydedildi.

Gelecek sezon gol yollarında sorun yaşamak istemeyen Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rotası İspanya oldu...

Grada3.com adlı internet sitesi, konu ile ilgili yaptığı haberde net ifadelere kullanırken, "İstanbul Kalinic'i çağırıyor" başlığını attı.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA