Fenerbahçe'de Altay Bayındır'a özel program! Volkan Demirel... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
06 Ağustos 2020, Perşembe

Fenerbahçe'de Altay Bayındır'a özel program! Volkan Demirel...

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, oyun sistemini değiştirdi. 2013-14 sezonunda şampiyonluğu getiren sistemden nispeten vazgeçen Yanal, özel bir taktik üzerinde çalışıyor. İşte Yanal'ın o planı ve sistemi oturtacağı omurgası...

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, bu sezon oyun stratejisini değiştirdi. 2013-14 sezonunda topu hızlıca rakip sahaya gönderen ve orda uyguladığı baskı ve presle pozisyona girmeyi amaçlayan Yanal istediğinde başarılı da olmuştu. Ancak tecrübeli çalıştırıcı bu sezon oyun planını değiştirdi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Sarı-lacivertli takımın bu sezon saha içindeki temel hedefi oyunu geriden kurabilmek. Bunun için de teknik heyet yoğun mesai yapıyor.

Takımın daha etkili hücuma çıkabilmesi için oyunun kaleciden başlaması gerektiği her fırsatta ifade ediliyor. Bu konuda kaleci Altay Bayındır da kendisini geliştirmeye çalışıyor.

Genç file bekçisi, antrenmanların ardından özel çalışmalar yaparak, topu oyuna daha etkili ve hızlı sokmak için özel program uyguluyor.

Altay'ın önündeki omurgada oynayan Jailson, Emre, Gustavo ve Kruse'nin tamamı topla oldukça iyi. Bu nedenle kalecininin de benzer şekilde topu etkili biçimde oyuna sokması isteniyor.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA