Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Taraftarın sevgilisi teknik ekibe - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
12 Temmuz 2020, Pazar

Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Taraftarın sevgilisi teknik ekibe

Ersun Yanal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için henüz bir hoca ile anlaşmayan Fenerbahçe, yeni oluşuma teknik kadrodan başlıyor. Mehmet Aurelio'yu teknik ekibe dahil eden sarı-lacivertli ekip, taraftarın sevgilisi bir efsane isimle daha anlaşmak üzere. İşte detaylar... | Son dakika Fenerbahçe haberleri

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arada yeni sezon için çalışmalara başlayan Fenerbahçe'de sıcak saatler yaşanıyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Sezonun sona ermesiyle birlikte iç ve dış transferde hareketli günler geçirmesi beklenen sarı-lacivertlilerde teknik ekibe ilk takviye gerçekleştirildi.

Kanarya, 2003-2008 yılları arasında sarı-lacivertli formayı terleten Mehmet Aurelio'yu yardımcı antrenörlük görevine getirdi.

Fenerbahçe'de Mehmet Aurelio'nun ardından Tuncay Şanlı'nın da teknik ekibe dahil edileceği belirtildi.

Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile birlikte 4 eski oyuncunun yeni sezonda yeni teknik direktör ile birlikte çalışmaları planlanıyor.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA