Eski yıldız açıkladı! 'Fenerbahçe tarihinin en iyisi...' - Fotomaç
20 Nisan 2019, Cumartesi

Eski yıldız açıkladı! "Fenerbahçe tarihinin en iyisi..."

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen ve daha sonrasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçı birlikte izleyen sarı lacivertli takımın eski oyuncularından Alex de Souza ile Fabio Luciano, Mehmet Aurelio ve Can Arat ile birlikte bir sigorta şirketinin düzenlediği söyleşiye katıldı. İşte eski yıldızların yaptığı açıklamalar;

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen ve daha sonrasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçı birlikte izleyen sarı lacivertli takımın eski oyuncularından Fabio Luciano, Mehmet Aurelio ve Can Arat bir sigorta şirketinin düzenlediği söyleşiye katıldı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Eski yıldızların açıklamaları şu şekilde;

MEHMET AURELIO: SİZLER KADAR KENDİMİ FENERBAHÇELİ HİSSEDİYORUM

Fenerbahçe'den istediği şekilde ayrılmadığını söyleyen Mehmet Aurelio, ''Sonrasında gelen teklifleri değerlendirdim. Fakat adaptasyon durumu biraz farklı oldu. Daha sonra Türkiye'ye dönmek istedim fakat istediğim takım Fenerbahçe'ydi. Fenerbahçe kendi oyuncuları olduğu için istemedi. Fakat ben de baktığımda sizler kadar kendimi Fenerbahçeli hissediyorum'' dedi.

FABIO LUCIANO: BEŞİKTAŞ MAÇINDA ATTIĞIM GOLÜN TADI DAMAĞIMDA KALDI

Fabio Luciano, Beşiktaş maçında attığı röveşatanın şans olmadığını, teknik bir gol olduğunu söyleyerek, ''Aslında Beşiktaş maçında attığım o golün tadı damağımda kaldı ama biraz da içimizde kaldı o maçı kazanamamıştık. Onun haricinde Sakaryaspor'a attığım son dakika golü vardı. Galatasaray'a karşı ceza sahası girişinde attığım vole vuruşu vardı. Hafızamda kalanlar bu şekilde'' diye konuştu.

''FENERBAHÇE'YE GELECEK OLAN FUTBOLCUNUN GÖZÜNDEN ATEŞ ÇIKMALI''

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi hakkında çok fazla konuşmak istemediğini belirten Luciano şu şekilde konuştu;

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN