Ersun Yanal sonunda patladı! 'Bu işi ben biliyorum...' - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
31 Mart 2020, Salı

Ersun Yanal sonunda patladı! 'Bu işi ben biliyorum...'

Galatasaray yenilgisi sonrası Fenerbahçe'de sular durulmuyor. Sarı lacivertli camia kelimenin tam anlamıyla bir yıkım yaşıyor ve çıkış yolu arıyor. Ali Koç başkanlığında hayal kırıklıkları yaşamaya devam ederken sarı lacivertli kulüpte gözler yönetime ve teknik heyete çevrildi. Ve sorular birbiri ardına gelmeye başladı. İşte detaylar yaşananlar...

Ersun Yanal devam mı edecek yoksa bırakacak mı? Ali Koç ve bazı taraftar grupları arasındaki tartışma nasıl sonlanacak? Yeni sezonda nasıl transferler yapılacak? Bu ve benzer sorular yanıtlarını bekliyor. İşte bu sorulara ışık tutan cevaplar...

GALERİ DEVAM EDİYOR

SEZON BAŞINDA 'KADRO YETERSİZ TRANSFER YAPIN' DEDİM
Ersun Yanal görevi bırakmıyor. Yönetim kurulu görevine son vermez ya da istifaya zorlamazsa bırakmaya da niyeti yok. "Daha yapacak çok işimiz var." Yanal bu sözlerle göreve devam edeceğini söylüyor.

Şimdi sıkı durun... Başarısızlıkta tek sorumlunun kendisi olduğunu da kabul etmiyor. Hatta en küçük payı kendisine ayırıyor: "Ben sezon başından bu yana söyledim. 'Bu kadro yetersiz, transfer yapın' dedim. Bu işi sanki sadece onlar biliyor (Başkan Ali Koç ve eski sportif direktör Damien Comolli'yi işaret ederek). Ben de biliyorum bu işi."

Ersun Hoca takım içinde tıpkı Comolli gibi etkisiz hale getirildiğini düşünüyordu. Comolli'nin son döneminde Fenerbahçe Kulübü'nün resmi sitesinden bir haberi bile yalanlatma gücü dahi kalmamıştı.

BAŞKAN VE YÖNETCİLERE 'NE İSTİYORSANIZ YAPARIM' DEDİ
Aynı Ersun Yanal önceki gün maçtan sonra Ali Koç ve bazı yöneticilerle bir araya geldi. Ve bakın onlara neler söyledi: "Her zaman dediğim noktadayım. Ben her türlü desteğe varım. Ne diyorsanız, ne istiyorsanız yaparım. Size ve Fenerbahçe'ye katkı sağlayacak her türlü kararı almaya hazırım, rahat olun."

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN