Emre Belözoğlu için flaş açıklama: 'Fenerbahçe'ye dönerse...' - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
20 Ocak 2020, Pazartesi

Emre Belözoğlu için flaş açıklama: "Fenerbahçe'ye dönerse..."

Yeni Malatyaspor'dan sürpriz bir şekilde istifa eden teknik direktör Erol Bulut, TGRT Haber'de yayınlanan Maç Yeni Başlıyor programına çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bulut, Galatasaray maçında Telekom Arena'da adil olmayan şeyler yaşadıklarını söylerken, hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kenara gelip Fatih Terim'e pozisyonu anlatmasıyla ilgili olarak şunları söyledi;

GALERİ DEVAM EDİYOR

"Beni çok rahatsız etti. Çünkü o ara için 3 dakika ekledi, o arada da penaltı pozisyonu oldu ve ben soyunma odasına 1-0 geride gittim"

Teknik direktör Bulut, hafta sonundaki G.Saray-Başakşehir maçı içinde dikkat çekici bir ifade kullandı ve "İkinci yarıda başlayan bu hakem sıkıntılarının içinde bulunduğum için söylüyorum, VAR ve hakem o maçta çok önemli olacak" diye konuştu.

İşte Erol Bulut'un açıklamalarının tamamı;

"O tablo (G.Saray-Y.Malatya maçında hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kenara gelip Fatih Terim'e pozisyonu anlatması) beni çok rahatsız etti. Çünkü o ara için 3 dakika ekledi, o arada da penaltı pozisyonu oldu ve ben soyunma odasına 1-0 geride gittim.

Bir hakem, 3 dakika boyunca bir teknik adama ne anlatabilir? Ama ben hakeme bir şey söylemek istediğim de tribün gösteriliyor. Bana da bir şey anlatmasın maçı adaletli yönetsin.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN