Fikret Orman'ın istifa kararının ardından Beşiktaş hisseleri yükselişe geçti - Son dakika Beşiktaş haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
20 Ekim 2019, Pazar

Fikret Orman'ın istifa kararının ardından Beşiktaş hisseleri yükselişe geçti

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park'ta flaş bir basın toplantısı düzenledi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulüpteki görevini tamamlamayı düşündüğünü söyledi. "Beşiktaş'ta kan değişikliğine ihtiyaç var" diyen Orman, olağanüstü toplanacaklarını belirtti. Orman'ın bu kadarının ardından şirketin Borsa İstanbul'da işlem gören hisselerinin değeri 15 dakika yüzde 5 değerlendi.

Süper Lig'e çok kötü başlayan ve taraftarların protestosuna hedef olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman görevini bırakacağını açıkladı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Orman, "Kırgın ve üzgünüm. Namusumuz sorgulanır hale geldi. Maçlara gidiyorum, 'Fikret gol gol' diye bağırıyorlar. Beşiktaş'ın demek ki kan değişikliğine ihtiyaç var. Yönetim kurulunu olağanüstü olarak toplayacağım.

Tevfik abiyle de konuşacağız. Sürecimi tamamlıyorum. Olağanüstü Genel Kurula gideceğim. Elimizden geldiği kadar Beşiktaş'a hizmet ettik" dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın istifasıyla şirketin Borsa İstanbul'da işlem gören hisselerinin değeri 15 dakika içerisinde 1.69 liradan 1.78 liraya yükseldi.

Ardından bir düşüş yaşansa da öğlen arası itibarıyla Beşiktaş hisselerinde yüzde 2.34 yükseliş yaşanmış durumda.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN