Beşiktaş'tan flaş hakem hamlesi: Gelecek sezon... - Son dakika Beşiktaş haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
01 Haziran 2020, Pazartesi

Beşiktaş'tan flaş hakem hamlesi: Gelecek sezon...

Merkez Hakem Kurulu'na çıkarma yaparak Bülent Yıldırım'ı şikâyet edecek olan Beşiktaş, yeni sezon için flaş bir öneride bulunmayı planlıyor. (Sabah)

Türk Telekom Stadı'nda oynanan derbide Galatasaray'a 2-0 yenilerek şampiyonluk yarışında ağır bir yara alan Beşiktaş, hakem yönetimine isyan ediyor...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bülent Yıldırım'ın düdüklerini hep ev sahibi ekipten yana çaldığını ve Galatasaray'ın ilk golünden hemen önce verilen hatalı taç atışının maçın seyrini değiştirdiğini savunan siyah-beyazlılar, karşılaşma sonrası kendi aralarında yaptıkları değerlendirmede Merkez Hakem Kurulu'na (MHK) çıkarma yapma kararı aldı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Sabri Çelik ile görüşme yaparak Bülent Yıldırım'ı şikâyet edecek.

Derbideki hatalı buldukları kararları bir rapor halinde sunacak olan Orman'ın ayrıca yeni sezon için MHK'ye 'yabancı başhakem' önerisinde bulunacağı ifade edildi.

"Hakem rezalet üstüydü. Yönetimiyle derbiyi şaibeli bir hale getirdi" diyerek Yıldırım'a ateş püsküren Başkan Orman'ın, 2019- 20 sezonunda tecrübeli ve güvenilir yabancı bir ismin, hakemlerin performans değerlendirmesi ve atamalarda yardımcı olarak görevlendirilmesini isteyecek.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA