Beşiktaş'ta gündem PSG'den Choupo-Moting - Fotomaç
26 Mart 2019, Salı

Beşiktaş'ta gündem PSG'den Choupo-Moting

Fransızlar, Beşiktaş'ın Moting için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yaptığını yazdı. "Moting PSG'de yedek kalmaktan sıkıldı" denildi.

Beşiktaş'ın Choupo Moting'i istediğinin duyulması ve Al Rayyan'ı çalıştıran Bülent Uygun'un "Choupo-Moting Beşiktaş'a gelmek istediğini söyledi" açıklamasının ardından transfer dedikoduları ardı ardına patladı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bu iddialardan biri de Fransızlardan geldi. Ülke basınında siyah-beyazlıların Kamerunlu oyuncu için PSG'ye satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunduğu ancak henüz bir cevap alamadıkları öne sürüldü.

Beşiktaş'ın Babel'den sonra acele bir transfer yapmak istediği belirtilen haberlerde 29 yaşındaki forvet için ısrarcı olabileceğinin de altı çizildi ve "Moting yedek kalmaktan sıkıldığı için Türkleri istiyor" denildi.

Fransız ekibinde 2020'ye kadar kontratı bulunan 1.91 boyundaki Moting bu sezon 14 karşılaşmada sadece 3 kez ilk 11 başladı ve 1 gol atabildi.

COME TO ÇILGINLIĞI BAŞLADI

Öte yandan Moting'in adı Beşiktaş ile anılmaya başlayınca siyah- beyazlı tarafarlar bir transfer klasiğine imza atmaya başladılar.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN