Beşiktaş Domagoj Vida'ya gelen teklifleri açıkladı - Fotomaç
18 Şubat 2019, Pazartesi

Beşiktaş Domagoj Vida'ya gelen teklifleri açıkladı

Dünya Kupası'ndaki performansıyla birçok kulübün transfer listesine giren Vida konusunda Beşiktaş yönetiminden özel açıklama geldi. Bu konudaki haberlerin doğru olduğunu belirten yönetim, konuyla ilgili şu bilgileri verdi:

GALERİ DEVAM EDİYOR

BU SEZON BİZE ÇOK DAHA YARARLI OLACAKTIR

"Vida'nın Hırvatistan takımındaki performansı, bir takıma uyum sağladığında neler yapabileceğini de gösteriyor. Geçen sezon Beşiktaş'a geç katıldı ve uyum sorunu yaşadı. Rusya'daki performansı bu sezon kalırsa çok daha yararlı olacağını gösterdi. Bu açıdan da son derece mutluyuz."

ŞU ANA KADAR VERİLMİŞ EN YÜKSEK TEKLİF...
"Vida'ya şu anda resmi veya gayri resmi birçok kulübün ilgisi var. İngiltere, İspanya ve İtalya'dan resmi teklifler var. Görüşmelerimiz sürüyor. Bu 3 ülkeden 6 kulübün menajerler aracılığıyla girişimleri oldu. Şu ana kadar verilmiş en yüksek fiyat 15 milyon Euro."

'İLLE DE SATALIM' DEMİYORUZ
"Ancak biz bu rakama razı değiliz. Daha yüksek bir beklentimiz var. Fiyatın en azından 20 milyon euroyu göreceğini düşünüyoruz. Ancak 'İlle de Vida'yı satacağız' diye bir düşüncemiz yok. Oyuncumuzun bu konudaki görüşleri de belirleyici olacak."

AYRILMASI VIDA'NIN DA İSTEMESİ LAZIM
"Vida'nın biz gittiği her kulüpte ve her ligde başarılı olacağını düşünüyoruz. Ancak böyle bir transferin olması için sadece kulübün değil, oyuncunun da rızası gerekiyor. Vida'nın oturup, teklifleri değerlendirmesi ve kararını bize bildirmesi lazım.

DÜNYA KUPASI DÖNÜŞÜ DEĞERLENDİRECEĞİZ
Dünya Kupası'nda olduğu için şu ana kadar böyle bir imkan olmadı. Dünya Kupası dönüşünde kendisiyle detaylı şekilde bunu değerlendiririz. Şenol Hoca'nın Vida'yı takımda tutmak istemesi kadar doğal bir şey yok. Böyle bir oyuncuyu kim istemez." (Akşam)

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN