Son dakika haberleri | Usta yorumcudan o isme büyük övgü!

'in 27. haftasında sahasında 'u 2-0 mağlup etti. Sarı-kırmızılılara galibiyeti getiren goller Mohamed'den gelirken, bu galibiyetle yeniden zirveyi ele geçirdi. Maçın ardından karşılaşmayı yorumlayan usta yorumcu, Mohamed ile ilgili flaş ifadeler kullandı. İşte detaylar... | Son dakika haberleri

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 28 Şubat 2021 Pazar 09:27 Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021 Pazar 09:36

, 'ın 'u 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi TRT Spor'da değerlendirdi.

"BİR AN ÖNCE BONSERİVİSİ ALINMALI"

5 gollük gol katkısı 5 maçta, 1 dublesi var, 1 maçı boş geçmiş. Satın alma opsiyonunun yarısını çıkardı. , çok teşrik-i mesai harcıyor transfere. Bence bir an önce, imkan doğrultusundaysa Mustafa'yı kazandırmalı.

Tutmak da kolay değil bu istatistiklerle. Paraya çevrilmesi gerekiyor 'in. İnanılmaz iyi bir transfer.

Büyük bir aşkla seyrediyorum. Beğeniyle izlerim santrforu. Beğendiğim santrfor tipleri vardır, bunlardan biri.

Baskı altında topu saklamayı bilen, takımını oynatmayı bilen, fedakar, arkadan gelene pozisyon çıkarabilen artı çerçeve melekesi olan, dönüş ve kafa ustalığı, havadan yerden her yerden topu içeri atma becerisi olan bir santrfor. Çift haneli rakamlara çok kısa sürede ulaşır.

13'er gol katkısı ve . , katkı vermeye devam ediyor. 'nin çift haneli rakamlara ulaşan bir santrforu yok. Çok kısa sürede ulaşacak , çift haneli rakamlara.

8 maçlık seri önemli. Devam ediyor. Birkaç pozisyon verdi 2-0'dan sonra. Orada Luyindama ve 'nun yüzde 100 verimli olduğunu söyleyemem. Zaman zaman aksadılar. Özellikle, Luyindama tarafı...

"RAHAT RAHAT SEYREDECEK"

favori çıktığı bir maç rahat kazandı. Arkasına yaslanıp rahat rahat - maçını seyredecek Galatasaray!

SON DAKİKA