Mustafa Cengiz’den Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a ziyaret! Peki, bu görüşmede neler konuşuldu? İşte yanıtı... - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
20 Ekim 2019, Pazar

’den Başkan ’a ziyaret! Peki, bu görüşmede neler konuşuldu? İşte yanıtı...

Mustafa Cengiz’den Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a ziyaret! Peki, bu görüşmede neler konuşuldu? İşte yanıtı...

Başkan , Kulübü Başkanı ’i ofisinde kabul etti. Görüşme Başkan Erdoğan'ın Dolmabahçe’deki Çalışma Ofisi’nde gerçekleşti.

Kulübü Başkanı , Başkan 'ı ziyarette bulundu. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde 11 Ekim 2019 günü saat 16.30'da gerçekleşti.

Görüşmede Galatasaray'ın Florya ve Riva arazilerine ilişkin olarak 'la ilgili taleplerini ilettiği öğrenildi.

  1. 12.10.2019
  2. Güncelleme: 12.10.2019 17:20

Mustafa Cengiz’den Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a ziyaret! Peki, bu görüşmede neler konuşuldu? İşte yanıtı... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN