Mohaç savaşı veriyor! - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
16 Ekim 2019, Çarşamba

Mohaç savaşı veriyor!

Mohaç savaşı veriyor!

 eski Başkanı , Cengiz yönetiminin rahat bir çalışma ortamı bulamadığını ve bu nedenle zorlandığını söyledi. “Liseci zihniyet yine hortladı” diyen Polat, 17. sırada yer aldı. çağrılarının yanlış olduğunu söyledi

eski Başkanı , Cengiz yönetiminin rahat bir çalışma ortamı bulamadığını ve bu nedenle zorlandığını söyledi. tartışmalarının gereksiz olduğunu belirten Polat, "Halbuki şu anda yönetim Mohaç Savaşı gibi bir savaş veriyor. Onlara yardımcı olmak yerine köstek olunuyor. Küçük bir azınlık olan 'Liseci zihniyet' yine hortladı, yine aynı şeyleri yapıyorlar. Bunlardan vazgeçmeleri lazım, kulübe zarar veriyorlar. seçilmiş, dönemini bitirmesini beklemeleri lazım" açıklamasını yaptı.

  1. 11.10.2019

Mohaç savaşı veriyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN