Mustafa Cengiz: “Galatasaray’ın gizli saklı bir şeyi yok” - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
17 Ekim 2019, Perşembe

: “’ın gizli saklı bir şeyi yok”

Mustafa Cengiz: “Galatasaray’ın gizli saklı bir şeyi yok”

Başkanı , Riva-Florya projesini karara bağlama adına bugün gerçekleşecek olan olağanüstü divan toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, “Galatasaray’ın her şeyi meydanda. KAP’ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok” dedi.

Spor Kulübü Olağanüstü Toplantısı, Gayrettepe'de bir otelde başladı. Galatasaray Başkanı toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Riva ve Florya arazileri hakkında konuşan Cengiz, "Riva arazisi 'in zamanında, Florya Mustafa Cengiz'in zamanında diye haber geçilmiş. Böyle bir şey yok. Her ikisi de Dursun Özbek zamanında tek bir protokol ile yapıldı. Biz de tam tersine ayırın dedik, o olmadı. Divan kurulu üyelerimize de durumu anlatacağız. Bir çözüme ulaşmaya çalışacağız, hem Galatasaray'a hem de devletin hayrına. Milyar dolarlık arazimizi, aynı statta olduğu gibi elimizdeki aktifi verdik. Henüz elimize geçen net bir şey de yok. Açıklayacağız bunları ayak üstü detay veremem, rakam rakam açık ve net şekilde. Galatasaray'ın her şeyi meydanda. KAP'ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok. Onu da özellikle belirteyim" şeklinde konuştu.

Öte yandan Mustafa Cengiz, Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak'ın başkan adayı olacağı yönünde çıkan haberleri hatırlatarak, Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ı da yanına aldı ve kameralara poz verdiği esnada, "Yan yana gelelim de düşman çatlatalım" mesajını verdi.

  1. 23.09.2019

Mustafa Cengiz: “Galatasaray’ın gizli saklı bir şeyi yok” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN