UEFA Galatasaray ve PSG'ye esnek davrandı deyip istifa etti - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
15 Ekim 2019, Salı

ve 'ye esnek davrandı deyip istifa etti

UEFA Galatasaray ve PSG'ye esnek davrandı deyip istifa etti

'nın Finansal Fair-Play kriterlerine uymadıkları gerekçesiyle bir süre önce haklarında soruşturma yürüttüğü ve 'ye esnek davranıldığını iddia eden Yunan hukukçu istifa etme kararı aldı. (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

'nın kriterlerine uymayan kulüplere soruşturma açmakla görevli müfettişlerden birisi olan Yunan hukukçu , ve 'a karşı uygulanan yaptırımları hafif buldu.

Times'ta yer alan habere göre UEFA'nın görevlendirdiği Mavroidis'in, kurumunun FFP kriterlerine uymadıkları gerekçesiyle soruşturma geçiren iki kulübe daha ağır cezalar vermediği için istifa ettiği bildirildi.

PSG ve Galatasaray, CAS'tan çıkan kararla men cezası almamış ancak Avrupa maçlarında diğer kulüplere göre daha az oyuncu bildirebilme ve sattığı kadar transfer yapabilme gibi birtakım kısıtlamalara tabi tutulmuştu.


  1. 18.09.2019

UEFA Galatasaray ve PSG'ye esnek davrandı deyip istifa etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN