Başakşehir’e 6222 cevabı - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
21 Ekim 2019, Pazartesi

Başakşehir’e 6222 cevabı

Başakşehir’e 6222 cevabı

, geçtiğimiz günlerde kulübü tarafından ile ilgili yayımlanan mesaja cevap verdi.

, geçtiğimiz günlerde kulübü tarafından ile ilgili yayımlanan mesaja cevap verdi. Sarıkırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Değerli bir yöneticimize 6222 sayılı kanun kapsamında 5.000 TL idari para cezası verilmesini, bir kulübün resmi web sitesinde hukuki zafer kazanmış gibi beyan ve ilan etmesini hayretle karşıladık. Galatasaray Kulübü ve yöneticileri her zaman yasa ve kurallara bağlı bir gelenekten gelmektedirler. Gerçeğin yeri ve zamanı geldiğinde ortaya çıkmak gibi bir özelliği vardır. Buna ilahi adalet de dahildir. Yeterli tarihi ve taraftarı olmayan bir kulübün bu durumu algılamasının zaman alacağı aşikardır."
  1. 13.9.2019

Başakşehir’e 6222 cevabı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN