Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den çok sert sözler! - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
16 Eylül 2019, Pazartesi

Mustafa Cengiz'den çok sert sözler!

Mustafa Cengiz'den çok sert sözler!

Bir markayla imzalanan sponsorluk anlaşması için basın mensuplarının karşısına çıkan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yapılan anlaşma ve sarı kırmızılı kulübün gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Son günlerde tansiyonu yükselten gelişmelere değinen Cengiz, Kulüpler Birliği hakkında "Sorumlu kurum başkanları, dernek başındakiler hakemlere kendi takımlarının formalarından sıyrılarak demeç vermek durumundalar. Buna federasyon başkanları da, kurul başkanları da birlik başkanları da dahildir. Bu arada birliğe 'birlik' demeye de dilim varmıyor çünkü içinde bir takımın olmadığı birlik yok hükmündedir. Bizim için de şu anda maalesef Kulüpler Birliği yok hükmünde. Bunun da düzeltilmesi için yetkililerden istirham ediyorum" sözlerini kullandı.

Türk Telekom Stadyumu'nda yapılacak kapasite artırma çalışmaları hakkında ise Galatasaray yöneticisi Yusuf Günay "Son bir kanun değişikliği yapıldı 6222 ile. Burada bazı yabancı ülkelerde olduğu gibi ayakta seyirci alınmasına Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın izniyle olanak tanındı. Biz de kanun yayınlanır yayınlanmaz başvuru yaptık. 10 bin küsür ilave artışımız olacak. İzni bekliyoruz. İzin çıkmadan önce de bütün çalışmalaımızı yaptık. Koltuk siparişlerini ve vereceğiz. Portatif bir koltuk olacak. Süper Lig maçları iki kale arkasında ayakta izlenecek. Şampiyonlar Ligi'nde de oturarak izlenecek. Böylece kapasitemiz 62 bini geçmiş olacak. Stattaki 4 bin kadar VIP koltuğunu da değiştireceğiz" açıklamasında bulundu.

  1. 12.09.2019

Mustafa Cengiz'den çok sert sözler! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN