Aynı büroda çalışıyorlar - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
16 Eylül 2019, Pazartesi

Aynı büroda çalışıyorlar

Aynı büroda çalışıyorlar

Spor hukukçusu , ve başkanlarının yakın ilişkisi bulunduğunu ve cezanın indirilmesini beklemediğini söyledi.

Fatıh Terim'in maçının ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle aldığı 4 maçlık cezanın tartışmasına spor hukukçusu de katıldı. Katıldığı canlı yayında verilen cezanın alt sınırının 3 maç olduğunu ama 4 maç ceza verildiğini belirten Köse, kamuoyundan gelen cezanın iptal edilmesi talepleriyle ilgili ise, "Özellikle başkanı ve başkanının arasındaki ilişki düşünüldüğünde 'in cezasının ineceğini düşünmüyorum. Beraber kitap çıkarttılar aynı büroda da çalışıyorlar. Bu anlamda adalet duygusu da soru işaretleri doğuruyor" ifadelerini kullandı.

TERİM'DEN SÖZLÜ SAVUNMA
maçından sonra açıklamaları nedeni ile 4 maç ceza alan Fatih Terim'in cezası yarın görüşülecek. Avukatlar cezaya itiraz için özel dosya hazırlarken tecrübeli hocanın da Tahkim'e sözlü savunma vereceği öğrenildi. "Organize ama amatör bir kötülük vardı. Bu sene çok profesyonel hamleler görüyoruz" diyen Terim'in, ve hakemleri hedef almadığını anlatacağı bildirildi.

  1. 11.9.2019

Aynı büroda çalışıyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN