Şimdi sıra tüzükte - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

Şimdi sıra tüzükte

Şimdi sıra tüzükte

'da ve yönetimi, yaşanan idari ibrasızlık sürecini sıkıntısız atlattı. Tedbir kararının iptal başvurusuna 'ret' kararının çıkmasının ardından muhalefetin istinaf mahkemesine gitmeyeceği öğrenildi.

'da ve yönetimi, yaşanan idari ibrasızlık sürecini sıkıntısız atlattı. Tedbir kararının iptal başvurusuna 'ret' kararının çıkmasının ardından muhalefetin istinaf mahkemesine gitmeyeceği öğrenildi. Cengiz ve yönetimin sıradaki hamlesi ise tüzük değişikliği olacak. Yönetim 28 Eylül'de çok fazla tartışılan tüzüğün tadili için kongre yaparak yetki isteyecek. Tüzük değişikliğinin ana maddeleri; mali ve idari ibra oylamasının bir arada yapılması, üye alımları ve kontenjanda düzenleme ile denetleme kurulunun bağımsızlığı şeklinde olacak.

  1. 13.7.2019

Şimdi sıra tüzükte haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN