Kombine rekoru Aslan’dan - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
14 Temmuz 2020, Salı

Kombine rekoru Aslan’dan

Kombine rekoru Aslan’dan

Sarı kırmızılı araftarlar, son 7 sezonun en iyi satışına imza attılar. taraftarlar, Salı günü satışa çıkan yeni kombinelere yoğun ilgi gösterdi.

taraftarlar, Salı günü satışa çıkan yeni kombinelere yoğun ilgi gösterdi. 25 Haziran'a kadar kartlarını yüzde 10 indirimli olarak yenileme hakkına sahip olan taraftarlar yerlerini kaybetmemek için stada koştu. İlk gün 2 binden fazla taraftar kombine alırken yaklaşık 4 milyon TL gelir elde edildi. Son 7 sezonun en yüksek satışı yapılmış oldu. Dünkü satışlarla birlikte gelir 5 milyon TL'yi buldu.
  1. 13.6.2019

Kombine rekoru Aslan’dan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA