Abdurrahim Albayrak: "O güzel günlere iki hafta kaldı"
23 Mart 2019, Cumartesi

: "O güzel günlere iki hafta kaldı"

Abdurrahim Albayrak: "O güzel günlere iki hafta kaldı"

İkinci başkan : "Sakatlıklarımız geçtiği, ihtiyacımız olan transferleri yaptığımız takdirde 'ın ligde neler yapacağını herkes gördü. İnşallah o güzel günlere iki hafta kaldı."

Kulübü İkinci Başkanı , Şampiyonlar Ligi'ndeki Porto müsabakasında güzel futbolun kendilerini mutlu ettiğini ve sezon sonunda hedeflerine ulaşacaklarına inandıklarını söyledi.

Albayrak, Altur'daki ofisinde düzenlenen "geleneksel çarşamba yemekleri"nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yemeğe, sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı , genel sekreter ile yönetici Mahmur Recevik de katıldı.

Sakatlığı bulunan futbolcuların iyileşmesini ve takıma transferlerle takviye yapılmasını beklediklerini aktaran Albayrak, "Dün akşam Şampiyonlar Ligi'nde oynanan taraflı tarafsız herkesi mutlu etti. Binlerce telefon aldım. Sakatlıklarımız geçtiği, ihtiyacımız olan transferleri yaptığımız takdirde Galatasaray'ın ligde neler yapacağını herkes gördü. İnşallah o güzel günlere iki hafta kaldı. Hep beraber yaşayacağız." diye konuştu.

Abdurrahim Albayrak, teknik direktör ile kulüp yönetimi arasında sorun olduğuna yönelik iddiaların hatırlatılması üzerine, başkan ve Fatih Terim ile çekildiği fotoğrafı göstererek, şunları kaydetti:

"Bu tablo bozulmaz. Biz buradan gideriz ama çok sevdiğim, 'Pazara kadar değil mezara kadar.' dediğim Fatih Terim ile bugüne kadar hiçbir problemimiz olmamıştır, olması da mümkün değildir. İkimiz de aynı renklere gönül vermişiz. İkimiz de Galatasaraylıyız. Yönetimin, hocamızın ve futbolcuların gayesi, çok sevdiğimiz Galatasaray'ımızı hedeflediğimiz yere ulaştırmaktır. Allah'ın izniyle sezon sonunda da büyük ihtimalle ulaştıracağız. Fatih hoca bir tanedir. Başka Fatih Terim yoktur. Kıymetini herkesin bilmesi gerek."

GÜNAY: "GALATASARAY EN ÖNEMLİ ŞAMPİYONLUK ADAYIDIR"

Başkan yardımcısı Yusuf Günay ise sarı-kırmızılı takımın 'deki en önemli şampiyonluk adayı olduğunu savundu.

Yönetim ve teknik heyetle uyum içinde çalıştıklarını aktaran Günay, "Herkesin yeni yılını kutluyorum. 2019'da Galatasaray en önemli şampiyonluk adayıdır. İkinci yarıda oluşacak takımla bunu hep beraber göreceğiz. Teknik heyet ve yönetim olarak konsantrasyonumuz tamdır. En ufak negatif bir durum söz konusu değil. Yönetimimiz, teknik heyetin bizden isteyeceği her şeyi anında yapmaktadır ve yapmaya hazırdır." şeklinde görüş belirtti.

Genel sekreter İlber Aydemir ise dileklerini ileterek, "Galatasaray'ı 2019'da başarılar bekliyor. Tarihimizdeki başarıları ve daha da büyüklerini ümit ediyoruz. Herkese iyi, keyifli, sağlıklı ve başarılı bir yeni yıl diliyoruz. Rakiplerimize, bu camiada emek veren basın mensuplarına, taraftarımıza, teknik heyetlerimize, yöneticilerimize, sporcularımıza güzel ve başarılarla dolu bir yeni yıl diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik de yaklaşan yeni yılla ilgili, "Ülkemizin yeni yılı kutlu olsun. İnşallah başarılarla sağlıklı ve mutlu bir yeni yıla gireceğiz." diye konuştu.

  1. 12.12.2018
  2. Güncelleme: 12.12.2018 14:04

Abdurrahim Albayrak: "O güzel günlere iki hafta kaldı" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN