Kılıç çektiler – Fotomaç – 11 Kasım 2018
25 Mart 2019, Pazartesi

Kılıç çektiler

Kılıç çektiler

G.Saray Başkanı , kararlarına yönelik olarak, “Kılıç çekme, savaş baltalarını çekme, bize karşı kutsal ittifak gibi bir durum seziyorum” dedi

G.Saray Başkanı , bir kez daha 'ye yönelik çok sert açıklamalarda bulundu. 'de maç öncesi konuşan Cengiz, "Sanırım bir daha, bir daha bizi sevk edecekler. Hocamızı sevk etmesinler, beni etsinler. Sanırım işler laf anlamaz, laf dinlemez noktaya geldi. Kılıç çekme, savaş baltalarını çekme gibi bir durum seziyorum" şeklinde konuştu. Cezaların haksız olduğunu belirten Mustafa Cengiz, "Pazartesi ya da Salı günü her türlü sorunun açık olduğu basın toplantısı düzenleyeceğiz. Biz hata yapmadık, verilen cezaları kabul etmiyoruz. Zümrüdü Anka Kuşu gibiyiz. Biz küllerimizden doğarız, G.Saray'ı kimse engelleyemez" dedi. Cengiz, "G.Saray'a karşı kutsal ittifak gibi bir durum görüyoruz. Bütün taraftarımızla birlikte 'ı hem Türkiye hem de Avrupa şampiyonluklarına ulaştıracağız. Galatasaray 30 yıldır ilk kez ekonomik anlamda doğru yolda. Bu verilen cezalar eşit olmalı" açıklamasını yaptı.

Fatih Terim'i yıpratmasınlar
G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, Teknik Direktör 'in aldığı cezaya da değindi. Hocasını savunan Cengiz, "Fatih Terim uluslararası bir marka, onu yıpratırsanız, sadece Galatasaray değil Türk futbolunu yıpratırsınız" ifadelerini kullandı.
  1. 11.11.2018

Kılıç çektiler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN