Duygun Yarsuvat’tan Mustafa Cengiz'e hodri meydan – Fotomaç – 14 Eylül 2018
25 Nisan 2019, Perşembe

’tan 'e hodri meydan

Duygun Yarsuvat’tan Mustafa Cengiz'e hodri meydan
G.Saray'da önceki gün yapılan 'na eski başkan 'ın sözleri damga vurmuştu. Başkan ile Yarsuvat arasındaki diyaloğun yankıları devam ederken, yeni bir tartışma başladı. Fotomaç'a konuşan Yarsuvat, çarpıcı açıklamalar yaparken, Cengiz'e de meydan okudu. İşte Yarsuvat'ın sözleri: "2014'te göreve geldikten sonra bütçe için mali genel kurula gittik. Burada Mecidiyeköy'de bulunan arazimiz için otel inşaatı yapma yetkisi aldık."

KARAMBOLE GETİRİLDİM!
"Başka istediğimiz bir şey yoktu. Aksini iddia eden varsa hodri meydan. Tutanaklar ortada. Mustafa Cengiz, divanda karambole getirip benim başkanlığımda ada konusunda toplu bir yetki almışım gibi gösterdi. Yine uyarıyorum. Divanda bana kelime oyunu yapıldı. Benim genel kurul gündem maddelerim ortada. Herkes görsün kim doğru söylüyor, kim yalan. Kendi dönemimizde transfer bile yapmadan şampiyon olduk. O dönemde Abdurrahim Albayrak da vardı. En iyi bilenlerden biridir."
  1. 14.9.2018

Duygun Yarsuvat’tan Mustafa Cengiz'e hodri meydan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN